Vítejte na stránkách nového kosmetického studia PDK

 

       V dnešní uspěchané době, kdy na naší pleť působí spousta negativních vlivů vnějšího prostředí, je důkladná a správná péče základem zdravého a krásného vzhledu. My bychom Vám rádi nabídly péči, která odpovídá individuálním potřebám jednotlivých typů pleti a pomohly Vám zvolit vhodné přípravky pro domácí ošetření.

 

       V našem studiu pracujeme se značkovou kosmetikou ALCINA, kterou založil v roce 1946 Dr. Kurt Wolff. Počátky sahají až do roku 1905, kdy lékárník Dr. August Wolff založil v Bielefeldu farmaceutický podnik zabývající se problematikou kůže. Díky intenzivnímu výzkumu vyvinul první dermatologicky účinné látky.

 

              

 

      V roce 1942 převzal vedení firmy jeho syn Dr. Kurt Wolff a nadále vedl výzkum zcela ve šlépějích svého otce. Zjistil, že kůže je zdravá a krásná jen tehdy, pokud se nachází ve své přirozené rovnováze. A protože každá pleť je jiná, vznikly kosmetické přípravky, které odpovídají individuálním potřebám jednotlivých typů pleti.

Na těchto základech vznikla v roce 1946 ,,Alcina Gmbh“. Tak se zrodila značka, která existuje dodnes jako rodinný podnik.

 

      Díky nejmodernější technologii a speciálním látkám vznikly přípravky na nejvyšší úrovni, které jsou maximálně snesitelné a mají optimální účinek. Jsou vyvíjeny s cílem udržovat, posilovat, a chránit pleť a vlasy před škodlivými vlivy prostředí. Moderní, vědecké

a technologické znalosti se získávají ve spolupráci s renomovanými dermatology a univerzitními klinikami. Firma Dr. Kurt Wolff garantuje vysokou kvalitu a bezpečnost přípravků. Všechny přípravky se podrobují přísným kontrolám kvality a jsou samozřejmě dermatologicky testovány.     

 

     Proto neváhejte a přijďte si vyzkoušet naše služby spojené s touto úžasnou kosmetikou.

 

 Moc se na Vás těšíme!

 

 Daniela & Petra Krhovská

Novinky RSS
akce - 22.12.2010
Podrobnosti
Rozšíření nabídky - 22.12.2010
Rozšířili jsme pro Vás službu o ošetření přístrojem 3v1 Diamantová mikrodermabráze, ultrazvuk, studené a teplé kladívko
Podrobnosti